sepet 0
bize ulaşın

Daynex Yönetimi Gücüne Güç Katıyor

Tamer DİNÇ, 1 Mayıs’dan itibaren Daynex’te bayi kanal müdürü olarak göreve başladı.

Devamını Oku →

Bildiğiniz Windows, Şimdi Daha da İyi

Zaten uzmanısınız

Windows 10 o kadar tanıdık ve kolay bir kullanıma sahip ki, kendinizi ilk andan itibaren bir uzman gibi hissedeceksiniz. Başlat menüsü genişletilmiş bir şekille geri dönüyor, üstelik sabitlediğiniz uygulamalarınız ve favorileriniz de kullanıma hazır halde sizi bekliyor olacak.

Hızlı başlar ve kaldığı yerden devam eder, sizi güvende tutmak üzere daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

 

 

Devamını Oku →

Panda Gold Protection

Tüm Cihazlarınız ve İhtiyaçlarınıza Uyarlanmış Maksimum Koruma ve Birinci Sınıf Hizmet PC, Mac®, or Android™ cihazlarınız için en üst düzey koruma. 7/24 teknik destek hizmeti. Belgelerinizi ve gizli verilerinizi korur. Ebeveyn kontrolü ile çocuklarınızı, uygunsuz içeriklerden korur. Bilgisayarınızı hızlandırır.

Devamını Oku →

Bilgisayar Deneyiminizi Baştan Yaratın

5. nesil Intel® Core™ işlemciler, en yoğun yaşam tarzlarına bile uyum sağlayacak yepyeni ve inanılmaz bir performans standardı sunarken, şirketler için güç ve güvenlik sağlar. Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5 ve Intel® Core™ i7 işlemciler, 3D tarama, mimik kontrolü ve sesli komutlar gibi özelliklerle yeni bir inovasyon dalgasını mümkün kılıyor. Intel® Core™ vPro™ işlemciler, kurumsal kullanım için kablosuz görüntüleme ve çevre birimi takma özelliğiyle şirketinizin mobilite ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Devamını Oku →

Toplantılara Hızlı Bir Başlangıç Yapın

Çalışanlarınızı, çözümlerinizi ve platformlarınızı kolaylıkla bir araya getirin. Çalışanlarınız, toplantı alanlarında Intel® Core™ vPro™ işlemcili mini bilgisayarlar ve istemci cihazlarında Intel® Unite™ uygulamasını kullanarak anında işe koyulabilirler.

Yeni ve mevcut ekranlara, projektörlere veya interaktif akıllı tahtalara anında bağlantı sağlayan kablosuz teknolojilerle toplantılara anında başlayabilirsiniz. Hem ofisteki hem de uzaktaki çalışanlar, paylaşılan içerikleri gerçek zamanlı olarak kolaylıkla görüntüleyebilir ve bunlarla etkileşim kurabilir.

 

 

Devamını Oku →

Windows 10'a Yükseltme

Bugüne kadarki en iyi Windows'a sahip olun. Başından itibaren kendinizi bir uzman gibi hissedebileceğiniz, alışkın olduğunuz bir deneyimin ve harika yeni özelliklerin keyfini çıkarın. Ayrıca Windows 10'un sahip olduğu yerleşik güvenlik özellikleriyle her an güncel ve güvende kalın. Yükseltme işlemini belgelerinizi ve dosyalarınızı koruyacak şekilde hızlı, kolay ve endişeye yer vermeyen bir deneyim olarak tasarladık. Belirli bir süre için geçerli olan bu ücretsiz teklifi kaçırmayın.* Yükseltmenizi hemen rezerve edin.

 

 

Devamını Oku →

Çorum - Osmancık'ta Şafak Bilgisayar Açıldı

Yazı Mahallesi Yeni Çeşme Sokak´ta hizmete giren Teknoloji Market yüzlerce çeşit ürün yelpazesi ile Osmancık halkının hizmetine açıldı. USB Bellekten LCD televizyona kadar yüzlerce elektronik ürün yelpazesi ile hizmete açılan TEKNOLOJİ Ramazan ayı sonuna kadar özel indirimlerle hizmet verecek. Ramazan sonunda ise ayın belirli günlerinde farklı ürünlerde sürpriz indirimlerle Osmancık´ta bilişim sektörüne yeni bir anlayış katacak olan TEKNOLOJİ aynı zamanda teknik servis hizmeti de sunmakta. Uzman kadrosu ile masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayarı, tablet ve akıllı telefon teknik servis…

Devamını Oku →

Daynex, Türkiye'de İlk ve Benzersiz Olan E-Bayi CRM'ini 2015 Ağustos Ayında Satışa Sunuyor

Günümüzde bilişim sektöründe küçük ve kobi düzeyindeki firmaların ayakta durma, organize olma ve imkanları en verimli değerlendirme sorununa kalıcı çözüm Daynex den geldi. Tam anlamıyla hem organizasyon hem de bir çok çözümü bünyesinde bulunduran ve adına e-bayi denilen sistem tam anlamıyla terzinin söküğünü kapatacak. Google ve Microsof’tun da desteklediği sistem yazılım ve güvenlik devi firmalarında desteğini şimdiden almış durumda.

Satış öncesi ve sonrası onlarca çözümü bünyesinde bulunduran e-bayi projesini ‘’ Bayi Kanal Müdürü Tamer DİNÇ’’ şöyle anlattı.

Biz bilişim firmaları neredeyse tüm…

Devamını Oku →

ESET Türkiye Satış Müdürü Barbaros Akkoyunlu’nun verdiği bilgiye göre

ESET’in bütün versiyon güncellemeleri ücretsizdir. Ekstra bir ödeme gerekmemektedir.

Kurumlarda 5 veya 6’ıncı sürümler olmalı

ESET, Windows 10’a geçiş yapmayı düşünen kurumların da ESET Endpoint Security ve ESET Endpoint Antivirus ürünlerinin son sürümleri olan 5 ya da 6’yı kullandıklarından emin olmalarını tavsiye ediyor. Eski versiyonlar Windows 10 ile uyumlu değil.

Güncel versiyonlarla Windows 10’a geçiş sorunsuz

Bireysel ve kurumsal kullanıcılar yukarıda aktarılan güncel ve lisanslı ESET sürümlerinden birini Windows 10 üzerinde sorunsuz kullanabilirler. Ayrıca Windows…

Devamını Oku →

E-Bayi de Alan Adı Almak ve Yönetmek Çok Kolay

E-bayi paket programını kullanarak alan adlarınızı yönetmek artık çok kolay. Tek panel üzerinden;

- Online DNS Güncelleme - Online Yeni Alan Adı Kayıt - Online Yeni Alan Adı Transferi - Online Alan Adı Yenileme - Online Alan Adı Rezervasyonu - Süre Takip ve Müşteri Uyarı Sistemi

ile müşterilerinize talep etmiş…

Devamını Oku →