sepet 0
bize ulaşın

Online E-Ticaret Hizmetleri

Web Sitesi Talep ve Satış Sistemi

Çevrenizdeki ya da sahip oldugunuz müşteri portföyünden gelen web sitesi taleplerini daynex e-bayi sistemi üzerinden online olarak alabilir bunlara istinaden sistem üzerinde anında tekliflendirme yapıp müşterinize teklifinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede tüm gelen basvurularınızı Daynex e-bayi sisteminde saklayabilir dilediğiniz vakit başvuruları tekrar değerlendirebilir sistemi ayrıca satışınız için müşterilerinize geri dönüşlerde back-up olarak kullanabilirsiniz.

Online Yenilenen Referanslar

Daynex e-bayi sisteminde müşterinize sunacağınız web sitesi referanslarında da sizlere yardımcı oluyoruz. Sizin için hazırlamıs olduğumuz güncellenebilir referanslar bölümü ile tek tıkla web sitesi referanslarını merkez blokta hazırlanmıs olan referanslar ile güncelleyebilir ya da bu bölümü istediginiz gibi kendi bilgilerinizde değiştirebilirsiniz. Artık " müşterime sunacağım uygun web sitesi yok " derdine Daynex e-bayi sistemi ile son veriyoruz...

Proje Takip Sistemi

Almış olduğunuz web sitesi taleplerini değerlendirmeye başladığınız anda sistemde projelendirmeye alabilir ve de adım adım her aşamadan müşterinizi kendisine ait olan Daynex e-bayi arayüzünden web sitesine ait bilgilendirmeleri yapabilirsiniz...

Online Yenilenen Reklam Bölümleri

Yapmıs oldugunuz hizmetleri ya da sattıgınız ürünlerin v.s reklamlarını sizler için hazırlamıs oldugumuz reklam bölümlerinde yayınlayabilirsiniz. Reklam alanları için ne nasıl reklam hazırlamalıyım dedğiniz anda online yenilenen reklam bolümleri ile Daynex te sizin için hazırlamıs oldugumuz reklamları sitenize cekebilir reklamlarınızı birkac saniyede oluşturabilirsiniz.

Online Yenilenen Tanıtım Bölümleri

Daynex e-bayi sisteminde sizin için hazırlamıs oldugumuz tanıtım bolümleri ile hizmetlerimize ait tüm bilgileri online olarak sitenize çekebilir ve her türlü bilglendirme ve tanıtımdan anında bilgi sahibi olabilirsiniz..