sepet 0
bize ulaşın

Online Hosting Hizmetleri

Hosting satış sistemi

Partnerliğinizle birlikte edinmiş olduğunuz reseller alanından dilediğiniz ölçüde ve dilediğiniz tutarlarda hosting satışı yapabilirsiniz. Daynex e-bayi sistemi ile hosting siparişi alabilir ve bu hostingleri aynı sistem ile müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.

%100 güvenli Hosting

Daynex tüm müşteri ve bayilerinin linux web alanlarının 3 katı kadar backup alanı tahsis etmekte olup her gün her hafta her ay backup desteği vermektedir. Alınan backuplara tek tuş ile dilendiği anda geri dönüş sağlanmaktadır. Böylelikle veriler %100 güvenli hale gelmektedir.

Tüm Paketlerimize Yüksek Güvenlik

Özel sunucular hariç tüm sunucularda Safemod ve yazılım yetkileri günlük denetlenmekte ve güvenlik riskleri yada ihlal edici yazılımlar ayıklanmaktadır.


Yüksek performansa Sahip Sunucular

Sistemlerimizde ağırlıklı olarak HP ve IBM serverlar kullanmakta yazılımsal güvenlik duvarları ve donanımsal güvenlik duvarları desteği ile güvenliği en üst seviyede tutmaktayız. Özel sunucular hariç tüm sunucularda Safemod ve yazılım yetkileri günlük denetlenmektedir

Hosting ile ürün tavsiye sistemi

Sistemlerimizde ağırlıklı olarak HP ve IBM serverlar kullanmakta Yazılımsal güvenlik duvarları yanı sıra donanımsal güvenlik duvarları desteği ile güvenliği en üst seviyede tutmaktayız. Kullanan Belirli Periodlar ile sunucular bakıma alınmakta ve performansları test edilmektedir.

Türkiye Merkezli ve Yurtdışı Backuplı Datacenter.

Uzun yıllardan beri süre gelen hosting çözümlerimizde bir sürü güvenlik zafiyeti gidermenin yanında müşterilerimize daha kesintisiz ve hızlı hizmet verebilmek amacımız.