Haberler E-Bayi de Alan Adı Almak ve Yönetmek Çok Kolay

E-Bayi de Alan Adı Almak ve Yönetmek Çok Kolay

E-bayi paket programını kullanarak alan adlarınızı yönetmek artık çok kolay. Tek panel üzerinden;

- Online DNS Güncelleme
- Online Yeni Alan Adı Kayıt
- Online Yeni Alan Adı Transferi
- Online Alan Adı Yenileme
- Online Alan Adı Rezervasyonu
- Süre Takip ve Müşteri Uyarı Sistemi

ile müşterilerinize talep etmiş oldukları hizmetleri hemen sonuçlandırarak hem mevcut müşterilerinizin memnuniyetini sağlıyor hem de potansiyel müşteri yelpazenizi arttırabilirsiniz.

 

Başlıklar halinde E-bayi paket programı ile alan adlarınızı yönetmenin kolaylığını anlatalım.

Online Dns Güncelleme
Daynex E-Bayi sistemi ile hesabınıza giriş yapın ve güncellemek istediğiniz alan adına tıklayın, bir kaç tıkla alan adınızın Dns bilgilerini çok kolay bir şekilde güncelleyin.

Online Yeni Alan Adı Kayıt
Daynex Partnerleri için hazırlamış olduğumuz Daynex E-Bayi sistemi ile kendi web sitenizinden online olarak müşterinizin istediği alan adlarını birkaç tıkla register edebilirsiniz.

Online Yeni Alan Adı Transferi
Daynex Partnerleri için hazırlamış olduğumuz Daynex E-Bayi sistemi ile kendi web sitenizinden online olarak müşterinizin istediği alan adlarını birkaç tıkla register edebilirsiniz.

Online Alan Adı Yenileme
Register firmalarda çile haline gelen almış olduğunuz alan adlarınızın bitiş süresi yaklaştığında Daynex E-Bayi sistemi üzerinden müşterileriniz ya da siz alan adı uzatma işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Online Alan Adı Rezervasyonu
Daynex E-Bayi sistemi ile alan rezervasyonu talebinde bulunabilir bu sayede istemiş olduğunuz alan adı boşa düşüp satın alınabilir duruma geldiğinden haberdar olup satın alma işlemi için talepte bulunabilirsiniz.

Süre Takip ve Müşteri Uyarı Sistemi
Daynex E-Bayi sistemine entegre edilmiş olan akıllı bildirim sayesinde hem müşterilerinize hem size otomatik sistemimiz alan adınızı uzatmanıza dair hatırlatıcı postalar göndermeye başlayacaktır.

48125 kez okundu